Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-30, 11:16   #4099
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O właśnie o ten mi chodziło dzięki, lecę dziś do SP znowu wydać $

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Miałam tyle pocytowanych postów, nie odpowiedziałam na nie a potem że dwa dni nie wchodzilam na wątek. Wolę nie wiedzieć jakie fajne fanty mnie ominely na Black friday o czym teraz gadamy?

Ja jutro już ruszam na urlop chyba wszystko mamy gotowe, mam nadzieję. Tzn buty mi nie przyszły i jak dziś kurier nie przyjedzie to będzie lipa... Ale jakoś dam radę.

I obcielam włosy. Z długości do tyłka na do ramion pierwszy raz od wielu lat mam tak krótkie włosy.

Z zakupowych to mam w planach zakup zapasu perfum, maseczka Chanel ta zachwalana i serum EL ANR to na bank. Co jeszcze powinnam kupić?
Wow, podziwiam za taką decyzję ja od 4 lat zapuszczam i jestem cały czas na długości do łopatek (do zapięcia stanika) i taka mi wystarcza nieraz kusi mnie skrócić do ramion, bo nie powiem, że długie włosy czasem są dla mnie męczące, ale jak idę do fryzjera to kończy się na podcięciu końcówek do 4 cm - jakoś żal mi je skracać
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora