Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-02, 21:04   #1652
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4258379 0]
Ale jestem nieprzytomna... Znowu pomyliłam tonik ze zmywaczem, ale tym razem chciałam paznokcie zmywać tonikiem... [/QUOTE]
Z dwojga złego lepiej w tę stronę
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Prezes
Gratuluję, paznie prezesie
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Nosek już ciemnieje
Wrzucam jako załącznik bo może nie każdą interesuje
Ja nie lubię psów. Ale ten mnie chwyta za serduszko
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
przeglądając któregoś dnia bloga Anuli natknęłam się na przeza☠☠☠iaszczy gradient z kropami i musiałam po prostu zgapić, tylko kolor zmieniłam, bo za mało niebieskich mam a nawet wcale, bo jeden na wykończeniu gęsty jak kisiel mam nadzieję, że się nie gniewasz
Wyszło pięknie Pamiętam to mani Anuli i też mam zamiar takie zrobić
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie no... To chyba pomyłka jakaś.... Przecież to by do 19 chyba siedzieć w szkole musieli...
Masakra Jakoś mi się wierzyć nie chce, że szkoła w ogóle do takiej godziny pracuje...
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
To co dziś usłyszałam od mojej siostry mnie przeraziło
Jej koleżanka właśnie poszła do liceum, dziś pewna pani "nauczycielka" zaczęła opowiadać czego to sobie nie życzy, między innymi makijażu czy pomalowanych paznokci. Ponadto powiedziała, że jeśli zobaczy pomalowane paznokcie to ma na biurku pilniczek i będzie kazała na lekcj,i cytuję "zdzierać" nim ten lakier.. Byłam w szoku, nigdy w życiu nie spotkałam takiego "nauczyciela"..
U mnie w gimnazjum matematyczka kazała jednej dziewczynie zdzierać lakier... nożyczkami Dodam, ze chodziło o różowego nudziaka... I w ogóle robili jakieś naloty ze sprawdzaniem makijaży, nawet tusz do rzęs im się nie podobał. Na szczęście w liceum traktują nas jak dorosłych ludzi i nikt się nie czepia. Z drugiej strony nikt z nas nie czuje potrzeby wyskakiwania z tipsami i czarnym smooky eyes
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Trochę się ogarnęłam i zmalowałam nowe mani
Ślicznie
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
pokazuję na szybko Essie jeszcze niedomyte i z paprochem...
Piękny kształt Tak się wszyscy rozpływają nad essi... Chyba w końcu kupię jakiegoś, jak się trafi promocja, żeby na własnej skórze przetestować ten fenomen
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora