Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-22, 20:48   #3129
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Nie wiem, Yonce z tego wątku jest soft summer a dobrze znosi wyraźniejsze makijaże przez typ urody. Ja jestem BW a nie wygladam dobrze z mocno podkreślonymi oczami. W ogóle BW gorzej znoszą ciemne makijaże oczu. Megan Fox ma wielkie, kocie oczy a nigdy jej nie malują tak ciemno jak np. Milę Kunis o podobnym oku. Moim zdaniem kolory to kolory a akcenty to co innego i zależą od indywidualnych kwestii.
A niektóre pastele zimom pasują... w zasadzie w każdej palecie są jakieś jaśniejsze kolory.

Najłatwiej zimę od lata odróżnić porównując sobie czystą biel, taką biel-biel, aż niebieskawą a taką ciężko zdobyć

Natomiast jeśli chodzi o opisy typów z tej strony ubierajsięklasycznie wg mnie są mało wnikliwe a nawet mylące. Na tej stronie wyczytałam że BW ma jasną karnację i niebieskie oczy i na wstepie odrzuciłam ten typ.Bardzo dobre opisy typów sa na barwyurody.blogspot.com
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-07-22 o 20:57
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora