Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-01, 23:08   #450
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Przedłużanie rzęs

do studiourody2010:
nie do końca rozumiem sens Twojej wypowiedzi. To ile kto bierze za założenie rzęs to jego sprawa, moim zdaniem osoba która robi rzęsy za 200zł szybciej zabierze doświadczenia i wprawy niż osoba która krzyczy od razu 600zł. Ma więcej klientek bo wiadomo bardziej przystępna cena tym więcej osób stać na taki zabieg. Jeszcze rok temu w salonach w Warszawie taki zabieg wahał się od 600-1000zł teraz można zrobić za 150-200zł. Wychodzi na to, że nie było za dużo chętnych na zabiegi za kosmiczne pieniądze przez Panie nie majce praktycznie żadnego doświadczenia, bo na kimś trzeba trenować, a klienta brak.
Ale wracając do tego co piszesz, mogę się mylić ale chyba nie masz za dużego doświadczenia jako stylistka. Jeżeli idziesz do kogoś na zabieg przedłużania rzęs to powinnaś ustalić za co płacisz, czyli czy cena jest za określoną ilość rzęs czy za pełne założenie. Wydawać 400zł i nie uzgodnić za co, to chyba nie wina stylistki.
Klej może uczulać jeżeli jesteś uczulona na któryś ze składników. Kleje do rzęs bazują na tych samych składnikach, różnią się proporcjami poszczególnych substancji chemicznych. Jeżeli któryś klej Cię uczulił, to powinien uczulać Cię każdy następny. Uczulenie objawia się zaczerwienieniem i opuchlizną a nie swędzeniem. Takie objawy powodują rzęsy zbyt blisko przyklejone lub wykonane z materiału, który jak dla mnie przypomina plastik, jest twardy, mało elastyczny a rzęsa pod wpływem wygięcia się łamie ( nie doszłam jakiej to firmy rzęsy, klientki które trafiają do mnie z czymś takim mówią że nie wiedzą jaka to marka, będę wdzięczna za informację jak traficie na podobne ).
Powiedz co według Ciebie ma krzywo przyklejona rzęsa do przekrwionego oka.
Zbyt energiczne zdejmowanie plasterków może spowodować uszkodzenie lub zerwanie naskórka a nie opuchliznę i to jeszcze utrzymującą się trzy tygodnie.
Nie zgodzę się że nie należy patrzeć na firmę z której pochodzą materiały. Firmy z górnej półki jak XL i NL są gwarancją że ich szkolenia są na najwyższym poziomie a trenerami są osoby z dużym doświadczeniem. A pozostałe, dla przykładu. Ostatnio rozmawiałam ze szkoleniowcem który pracuje na długościach 9, 11, 13mm, na moje pytanie dlaczego nie ma kompletu długości uzyskałam odpowiedź, po co można przyciąć 13mm o milimetr i mamy 12mm. Co z tego, że taka osoba wie jak się przedłuża rzęsy jak nigdy nie wykonała poprawnego założenia.
Na koniec coś ku przestrodze, pomyśl zanim oddasz się w ręce pseudo stylistki.
Dla porównania moja ostatnia praca, test nowej marki.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując