Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-08, 10:24   #1419
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Macie podraznienia? Zawsze depilowalam sie plastrami z woskiem, zaszalalam i wykupilam sobie depilacje (epilacje?) vectusem... i musze sie teraz golic. Nie ma zadnego golenia bez podraznien. Wizja jeszczr kilku mscy golenia przyprawia mnie o szewska pasje

A mialam. zapomnialam. Po wizycie u fryzjera zrobie zdjecie (pewnie za miesiac... ale moze zmobilizuje sie do pojscia szybciej, juz 7,5 miesiaca od ostatniego podcinania...).teraz mam tak praiwe do pepka od przodu. A i tak chodze w warkoczach (dws dobierane na skorze glowy i przechodza w jeden od konca glowy, ponoc wychodzi mi a jaki wygodny...)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój sposób na gładkie nogi: peeling kawowy pod prysznicem, później nakładam Kallosa Aloe i powolnymi ruchami golę nogi pod włos, na spokojnie. Wychodzę. Nakładam balsam z mocznikiem. Gładkość level max, bez podrażnień. Jak robiłam peeling dzień przed depilacją to i tak miałam podrażnienia po depilacji. Zmieniłam trochę rytuał i jestem zadowolona. Nie będę wspominać, że ważne jest, aby maszynka była cały czas ostra. Peeling warto zrobić dokładny, bo jak raz nie skupiam się na okolicy kolan to trochę miałam tam podrażnienia

Ja jestem po Encanto. Jak umyję, to zobaczymy jak to będzie.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując