Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jadłospis
Wątek: Jadłospis
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-15, 14:51   #18
tylko_ chwilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 163
Dot.: Jadłospis

hania207- widzisz Haniu nie jest to takie logiczne bo na żadnym z wesel na których byłam nie było tak ze przerywano zabawę, gdy podano cieply posilek lub tak ze goscie jak jedna rodzina zasiadali do stolu i grzecznie jedli jak niedzielny obiad. Wszyscy wspolnie na weselach na ktorych bylam jedli tylko 1 danie cieple a kazde kolejne z serwowanych to kto chcial to jadl kto nie to sie bawil, byl ciagly ruch. Nawet jak bylo danie cieple a niektorzy siedzieli przy stolach to i tak jedli np cos z zimnego bufetu lub slodkosci jesli woleli. Jeszcze sie z tym nie spotkalam by wszyscy jak mąż i zona zasiadali na weselu do stolu i kazdy przestawal sie bawic bo wjechalo danie cieple wiec dla mnie dziwne jest ze ktos tak uwaza bo sie z tym nie spotkalam. A co do kamerzysty i zespolow z wesel na ktorych bylam to tez nie przerywali przy daniu cieplym a mieli jedynie 2 przerwy w ciagu calej nocy na porzadny cieply posilek reszte czasu pracowali lub na chwilke przerywali by wypic szklanke soku, drinka czy wyjsc do wc, niezapadala niezreczna cisza w czasie jedzenia a Ci co nie jedli wciaz sie bawili. W czasie dwoch 15-20min przerw leciala muzyka z CD. Takie ja znam wesela i mysle ze i tak bedzie u mnie
Dodam ze jestem slazaczka z gornego slaska i wesela na slasku an ktorych bylam mialy tort w okolicach polnocy taka tradycje znam ze slaska ale moj TZ jest z polnocnej polski tam nasze wesele i tam zaproponowala nam restauracja tort wczesniej bo u nich podobno tak jest... mysle, ze zostawie ten tort tak jak jest bo ciezko go wcisnac w innej porze

Edytowane przez tylko_ chwilka
Czas edycji: 2010-05-15 o 15:05
tylko_ chwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując