Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prace pseudostylistek.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-09, 08:58   #2237
pina92
Raczkowanie
 
Avatar pina92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 140
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez jusis83 Pokaż wiadomość
KOCHANE DZIEWCZYNKI, OGLĄDAJA WASZE DODANE ZDJECIA PRAC STYLOWYCH PAZNOKCI PROFESJONALNIE PRZEDŁUŻONYCH ZA KTÓRE KLIENTKA PŁACI MINIMUM 50ZŁ PŁAKAC MI SIE CHCE!!!! JA SKONCZYŁĄM 3 KURSY, JEŻDZE PO WARSZTATACH, SZUKAM LUDZI CO MI POMOGĄ ABYM BYŁA CORAZ LEPSZA W SWOJEJ PROFESJI, POŚWIECAM MNUSTWO CZASU NA CWICZENIA, PATRZAC NA TE LASKI NÓŻ MI SIE OTWIERA W KIESZENI... i mogą co niektóre sie obrazi na mnie jakoś mnie to nie rusza!!!
to dziewczyny szkolą sie, odkłaja każdy grosz by ulepszyc swoje metody, a przyjdzie ci taka, zobaczy jak robisz i juz chce robic to samo a co najgorasza chce ZARABIAC!!!!
no przecież nie jest to aż tak trudne przykleic tipsa,dac na to żel czasem nie wiedza ile warst, i ooooo prosze ma w kieszeni 50zł!!!!
APEL DO WSZYSTKICH PSEUDOSTYLISTEK JESLI CZYTAJA MOJ POST ZACZNIJCIE MYŚLEC, I DO CHOLERY UKOŃCZCIE KURS CHOCBY PODSTAWOWY JAK JUZ CHCECIE TO ROBIC, BO CHOC BEDZIECIE ROBIC FUSZERKE TO CHOCIAZ NIE ZARAZICIE NICZYM KLIENTKI ANI SIEBIE A TYM BARDZIEJ NIE NARAZICIE NIKOGO NA DŁUGO TERMINOWE LECZENIE!!!! A SĄ MOZLIWOSCI CHOCBY POJSC NA BEZPLATNY KURS Z URZEDU PRACY, ALE NIE CHCE SIE TYŁKA RUSZYC I POBIEGAC TROSZKE!!!
ALE SIE WKURZYŁAM!!!!

Juz lece na bezpłatny kurs z urzędu pracy... tym bardziej ze jest ich mnUstwo.
__________________
I got a plan....

49 kg
pina92 jest offline Zgłoś do moderatora