Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wzorki KattiePL :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 10:55   #586
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: wzorki KattiePL :)

Cytat:
Napisane przez edit7715 Pokaż wiadomość
Jakie oryginalneCiekawa kombinacja
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP
ciekawy pomysł i kolory ale... ja osobiscie nie cierpie jak przeswituje naturalny paznokieć
Dzięki
A ja tam uwielbiam jak widać, że mam ładne naturalne pazurki
Ostatnio mam takie coś, że jak jasny kolorek całkowicie zasłania mi białą końcówkę to moje paznokcie wydają mi się sztuczne

Cytat:
Napisane przez Cdz
pomysł przedni, całość bardzo staranna, ale wg mnie lakier podkładowy powinien byc idealnie kryjący.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez froggie
podpiszę się pod tym, i dodam ze przydałby się inny odcien tego podkładowego.

p.s kolorowe kwadraty można namalować bez pomocy taśmy i wtedy uniknie się nierównej linii, która trzeba ukryć pod cyrkoniami
A jak malujesz bez taśmy?? Odręcznie?? Ja wole z taśmą bo wtedy mam pełny obraz jak to będzie wyglądała zanim zacznę machać kolorkiem. Poza tym jak maluję odręcznie to zawsze wyjdzie mi coś krzywo, a takie ślady po zerwanej taśmie można ładnie zakryć.

Cytat:
Napisane przez Cdz
mi kolor podkładowy odpowiada, tylko szkoda, ze mało kryjący..
ja tam kwadraty też zawsze z taśmą malowałam. BEZ nie umiem czyżby Froggie miała jakiś patent?
A no właśnie froggie, jak masz tajemny patent to się podziel


Nowy wzorek też ze stemplami, ale trochę mi nie wyszedł bo byłam pewna, że ten czerwony odbije się idealnie, a tu się okazało że to złoty lepiej widać

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 76.jpg (72,3 KB, 133 załadowań)
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując