Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przed i po - czyli wasze makijaze :D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-16, 18:33   #102
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez karo-la
agabil, nati4- ja nie jestem filtromaniaczką- ja piszę czego używam. Cera sama z siebie nie była taka jak dzisiaj
Co do wątku z filtrami- próby przekopania się przez niego są daremne- ale na Biochemię czasem zerkam.Podejżewam że większość filtromaniaczek używa tylko filtru a na to skrobi- o makijażu nie ma mowy bo wszystko spłynie. I co zostanie z tej radości bycia młodym,czasu kiedy można poszaleć z makijażem ,skoro większość kolorowych kosmetyków gryzie się z filtrami? Dbam o siebie, ale nie popadam w żadne paranoje. Czasem i niedbanie o siebie, jak i przesadny fix na ten temat są niezdrowe... Pewnie zaraz dostanę za to co napisałam po dupci,ale co tam


haalka jesteś przepiękna po prostu..zaraz się zakocham, ale tyś już zajęta... a ja nie bi
karo-la nikt Ci po dupci nie da ale takie są fakty jeśli używać filtrów (zwłaszcza do twarzy) to nie takich jak w kremach polskich marek typu Ziaja bo to nic nie da . Teraz tego nie widać, ale za kilkanaście lat tak. I nie trzeba mieć obsesji by używać fotostabilnych filtrów-to nie popadanie w paranoję tylko zdrowy rozsądek
Zaś nasze fitromaniaczki też się malują
Haalka, piękna jesteś, ale to pewnie wiesz
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując