Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - debil filtrowy sie klania;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-26, 19:14   #7
motyleczek
Raczkowanie
 
Avatar motyleczek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 190
Dot.: debil filtrowy sie klania;)

Ja tak samo jak a-sea-of-honey mogłabym się nazwać "debilem filtrowym" a to z paru przyczyn:
Po 1. mam 21 lat a pierwszy raz w życiu słyszę o filtrach w sensie codziennego użytkowania ich i calorocznej ochrony przed słońcem (wtymunikania slońca)
Po 2. (i ti juz pytanie)sama jako nastolatka, w sumie jeszcze, opalalam sie aby nie wygladac jak biała twarz , lecz opalanie to było męczarnią!! (męczarnia w tym przypadku znaczy: zmuszałam się "siłą" aby nie zejśc ze słońca ;p) jednak ostanie dwa lata opalilam sie tyle tylko co na rączkach jak sie chodziło na słońcu.
I tu moje pytanie: poniewa własnie głównie na rękach pojawiło mi się w ciagu ostatnich 2 lat(co dziwne,własnie wtedy zaprzestałam eskponowania swego ciałka na słońcu) pełno brazowych plamek. Plamki te wygladają jak takie zwyczjne pieprzyki no! ale niepokoi mnie przyczyna ich powstania i ilośc(nie liczyłam ale ok20 na dwóch rękach razem) zaznaczam iż wcześniej z filtrami byłam na bakier , jeśli już to jakieś niskie faktorki...
I po 3. Czytałam tutaj o filtrach, ale to wszystko jest tak rozrzucone, więc proszę o radę co do wyboru(wraz z ceną ), zaznaczjąc że praktycznie codziennie przeciągam swoją twarz pudrem(takim kulkowatym ) i uzywam samoopalacza z oriflame. Albo ewentualnie proszę o jakieś linki takie kurcze składne w miare, bo sie w tym gubie

W ostatnim slowie: APEL: proszę wspomóżcie "debili filtrowych"
( w kontekście oczywiscie czysto satyrycznym;p)
i dziekuje za przeczytanie tych moich wypocin
__________________
"Bo miłość nie polega na tym, by stać nieruchomo jak pustynia, ani hulać po świecie jak wiatr, ani patrzeć na wszystko z daleka (..)"
--Paulo Coleho--


motyleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując