Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-20, 07:12   #3007
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja mam włosy teraz pofarbowane Palette Chłodne blondy C12 Mroźny blond, kolor na początku był taki niebieskawy, ale po pierwszym myciu to się zmyło i bardzo mi się podoba ten kolorek. Wszyscy mówią, że mi w nim najładniej
Ale mam dylemat, robią się odrosty, a za miesiąc mam swój ślub i chciała bym pofarbować włosy mniej więcej na ten sam odcień. Chciała bym mieć platynowy blond. To co byście poradziły, jaka farba najlepsza na jasne już włosy? Nie chcę ich jeszcze bardziej rozjaśniać, więc nie wiem czy farbowanie jeszcze raz tą samą farbą było by mądre.
Słyszałam o Platynowym blondzie C10 z tej samej serii, o Palette Deluxe Platinum 100 Platynowy blond. Nie wiem co lepsze. Ktoś ma już jakieś doświadczenia i był w takiej samej sytuacji? :P Nie chcę sobie zniszczyć włosów przed ślubem, więc muszę odrazu dokonać dobrego wyboru z doborem farby.
I odrazu mówię, że nie pójdę do fryzjera, bo nie za bardzo mnie stać, mama mi farbuje od zawsze xD
Załączam zdjątko z moim obecnym kolorem włosów :P
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl

Edytowane przez Alicja1985
Czas edycji: 2010-08-20 o 07:20
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora