Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-14, 08:11   #3692
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Myślę o tym pudrze Chanel, ale powiedz mi - wzmaga błyszczenie skóry? Zwykle używam kremu matującego Thalgo + matującego fluidu + bibułki jak coś się dzieje.. nie chcę jeszcze pod to wszystko aplikować bazy


Kurcze, nigdy nie miałam problemu z blendowaniem na ArtDeco W ogóle, lubiłam bardzo tą bazę, tylko wkurzał mnie sposób aplikacji..

A wiesz, że miałam i tak kupić sobię wodę z Avene? Dobrze się składa..


Jeśli chcesz wywinięcia, to może Singulier? A na to EFC, bo Singulier efektu drama nie stworzy . U mnie ekstra wywija, nawet bez zalotki , co widać na foto . Rzadko który tusz to potrafi na moich rzęsach (z natury są nachylone ku dołowi).

ja juz dawno porzucilam kremy matujace na rzecz nawilzajacych
Chanel wytrzymuje kilka godzin (u mnie wyznacznikiem jest nos, bo to on zaczyna sie swiecic pierwszy)...nakl adam nowego Idealista, krem nawilzajacy, baze (rozswietlajaca lub matujaca) i ostatnio tylko sypki puder i na to puder brazujacy (a wczesniej podklad i puder sypki)...ten puder daje sliczne wykonczenie - taka mgielke zostawia (nie wiem jak to nzwac)

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

ktos szukal Beige Lame Chanela...tutaj aukcja z 2 cieniami (m.in. BL) za 85 zl plus przesylka
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując