Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 09:09   #1434
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;45132977]Denerwuje mnie ona,coś jej pójdzie to zaraz się tłumaczy że słaba kondycja,że coś tam i coś tam
Niestety nie pamiętam,ale ja na jej miejscu wolałabym siedzieć w domu i leczyć stopę(dodam że miała też zrywane paznokcie)a nie za wszelką cenę zdobywać medale.

[/QUOTE]

Nie zgodzę się z Tobą, no bo sumie wiesz... U niej "nie wyszło" to jest np szóste miejsce, jak wywrotkę zaliczyła, w poprzednim biegu.
Biorąc pod uwagę, ze wszystkie pozostałe w czołówce jadą na sterydach, to fakt że z nimi rywalizuje i wygrywa jest sukcesem. Wierz mi. Nawet taki salbutamol daje kopa. Wzrasta wytrzymałość i oddech jest łatwiejszy, lżejszy. Jesteś w stanie zrobić więcej z mniejszą zadyszką.

Każdy ze sportowców startujących na Igrzyskach w jakiś sposób dociera do granic możliwości swojego organizmu. Stawiają na występ wiele. To setki godzin morderczych treningów. Walczyła ze sobą tyle czasu i co.. wycofać się? To jakby przegrać ze sobą.
Ja ją podziwiam szczerze.




Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a no! ja też

troszkę


spam walętynkowy...
Widziałam... Cudowny jest
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Ojoj masakra
Dzięki... Dziś znów do diaska
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora