Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-16, 18:28   #4206
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Nastukałyście..


Dobra, żyję..

Dentysta trochę miał problemy, bo usunięcie trwało ok. 1h. Skubany są nie chciał wyjść i musiał na kawałki ciąć lekarz stwierdził czy czasem nie nie jestem jakąś wampirzycą skoro ząb siedzi jak zacementowany

Ból po usunięciu niesamowity, ale na szczęście mam ketonal, to ratuje mi jakoś życie. Połowa mojej twarzy wygląda jakby od chomika wszystko mnie boli, nawet szyja. Nic nie mogę jeść, wcinam tylko jogurty i lody. Maarthusia zastanów się!
biedactwo, współczuję;
ja kilka lat temu usuwałam dolną ósemkę, która była usadowiona w poprzek pod dziąsłem; chirurgicznie musieli rozciąć dziąsło i ją wydłubać; 2 chirurgów męczyło się godzinę, krew tryskała na prawo i na lewo ; po zabiegu miałam przez kilka dni szczękościsk i nie mogłam nic jeść, a spuchnięta byłam jak z plakatu "bo zupa była za słona"; czucie w dolnej wardze po lewej stronie wróciło mi dopiero po 3 miesiącach, bo mi nerw uszkodzili i musiał się odbudować
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora