Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak uzyskać popielaty blond?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-14, 17:16   #19
mabelka
Przyczajenie
 
Avatar mabelka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez kasia1014 Pokaż wiadomość
Ja rozjaśniłam sobie włosy rozjaśniaczem i bardzo żałuję bo na górze wyszedł mi żółty a na dole pomarańczowy ,co teraz mam zrobić żeby wyszedł mi popielaty ciemny blond albo chociaż wyrównać ten kolor i żeby wyglądał jakoś naturalnie POMOCY

Mam podobny problem do Ciebie kochana z tym że ja miałam pasemka zawsze robione rozjaśniaczem, i zawsze wychodziło bardzo ładnie, teraz od dłuższego czasu miałam już dość spore ciemne odrosty więc postanowiłam zafarbować całe farbą SKANDYNAWSKI BLOND na pudełku kolor był świetny jaśniutki blond ale platynowy, i to był najgorszy błąd w moim życiu(( bo to co teraz mam na głowie to jest jakaś masakra na górze tam gdzie miałam odrosty wyszły mi żółte doradźcie mi proszę co ja mam teraz zrobić żeby je rozjaśnić na biało (ale nie chciała bym już farbować niczym) bo ten kolor jaki mi wyszedł jest okropny gdybym mogła to wcale bym się nie pokazywała na mieście może da radę jakimiś domowymi sposobami żeby ten zółty wpadał w biały kolorek POMÓŻCIE jestem załamana
mabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując