Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-15, 12:33   #4657
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
rodzinę nakarmiłam, zmywarkę w ruch puściłam, pranie nastawiłam... niech ta mama szybciej zdrowieje bo zwariuję od nie-wchodzenia na wizaż jako pierwsze z rana



Przez to oglądanie nocne zdjęć z wesela koleżanki śniło mi się, że jest dzień mojego ślubu. Ubierałam się, Pan Młody już był w drodze do mnie, a mama nagle zaczęła panikować, że ona sobie stołu na błogosławieństwo nie przygotowała... całą noc mi się śnił ten dzień i że ciągle coś było nie tak, conajmniej jakby ten ślub był na spontanie pfff...

Ferg przepraszam, nie chcę być wścibska, ale ciekawość mnie zżera czy wy już macie jakąś wstępną datę w planach?

przez to pisanie o zoo, famie i akwarium... snilo mi sie dzis ze jakies zwierzeta w centrum dublina(ktore de facto wygladalo jak Monachium) uciekly zwierzeta, i przechodzac kolo takich budek z kontenerami na smieci zobaczylam malpy wyjadajace cos z workow, wiec schowalam sie do pustego kontenera na butelki-ktory NIE BYL pusty.. i poczulam tylko jak cos unosi ten kontener i realne uczucie w brzuchu gdy jest nagla zmiana wysokosci(jak np przy starcie samolotu), potem to "cos" puscilo(rzucilo) mna... i zanim upadlam... obudzilam sie............. uff!!!!


i jeszcze ten dzwiek butelek obijacych sie o siebie i tluczacych..

Vio kochana, jasne ze mozesz..
pierwsze primo, ja go tytuluje moim mezem od ponad roku, rozmawiamy o slubie, planujemy menu i dekoracje (planowalismy uroczystosc na 2010, ale nie ma czasu ) nasze rodziny wiedza o tym.. ale.. jak twierdzi moj ukochany-nie mielismy takich zareczyn z prawdziwego zdarzenia, z wielkim brylantem..(ahaaaa..:nuda , efektem zaskoczenia z mojej strony i kolacja z rodzicami pozniej kiedys, by oficjalnie im to powiedziec.. wiec on narazie planuje mnie zaskoczyc zareczynowo. A potem bedzie data No tak, tak to jest z moim tztem

narazie czekam jak na szpilkach na 1szego lutego.. bo to nasza trzecia rocznica.. Wlasnie strasznie bylam zaskoczona ze tak szybkoi latwo sie zgodzil na Londyn,(29-31) bo zawsze mi troszke truje jak gdzies jade na dluzej sama.. A dopiero pozniej mi powiedzial ze mu to "na reke" bo bedzie mogl przygotowac niespodzianke na rocznice.. Nawet nie wiecie jak mi sie milo zrobilo.. Nie mam zielonego pojecia co szykuje, bo bardzo tajemniczy jest

No tak.. i to jest krotka odpowiedz na Twoje Vio pytanie-kiedy slub
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora