Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rudowłose - część II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 19:24   #222
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez siskath Pokaż wiadomość
Szamponetka nie rozjaśni. Pozostaje Ci eksperymentowanie z farbami

A ja nadal borykam się ze zbyt szybko jaśniejącym rudym. Zdecydowanie nie podoba mi się to, że mój kolor zalatuje lekką żółcią. Już nawet zaczęłam zastanawiać się czy to nie jest czasem wina szamponetki Joanny, ale może to tylko moje urojenia i szukanie na siłę winnego ;p
Używałam ostatnio 7,44 Vitalitys i oxydantu 3% i na początku było ciemniej niż podczas ostatnich kilku farbowań, ale kolor znowu jaśnieje i to w taki sposób, który mi nie odpowiada. Noszę się z zamiarem dokupienia 6,4 i zmieszania z 7,44 + oxydant 3%.
hmm....a może użyj coś z refleksem czerwonym 2 rzędowym, kolor powinien wypłukać się na rudo. 7.44 nigdy nie używałam solo - bo wydawał mi się za ciemny. Co do szamponetki Joanny to nie są urojenia ona ma bardzo dużo żółtego w sobie.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy dzieki, zrobilam znowu ta mieszanke i ma bardzo malo czerwieni, wychodzi delikatniej nawet niz samo 7.44. bede sie teraz przygladac jak sie splucze, bo sam 7.44 mi szybko znikal. chociaz teraz znowu kusi mnie ce-ce 8.45 (czyli efekt poprzedniej koloryzacji z obecna mieszanka )
...oj, Julianna ja też cały czas kombinuje: ciemne jasne, jasne ciemne

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez starliv Pokaż wiadomość
Witam serdecznie Od jakiegoś czasu zamierzam pofarbować włoski na rudy kolor. Zależy mi jednak na koloryzacji w domu, nie sądziłam, że w salonie zapłacę ponad 300zł byłam przygotowana jedynie na wydatek ok. 150 zł i wyszłam z salonu z niczym... Cena zależy od tego jaki mam kolor włosów? Jest on brązowy, niezbyt jasny, w słońcu ma miedziane przebłyski, a obecnie od słońca są jaśniejsze, ale wiadomo, że od spodu włosy są ciemniejsze. https://polki.pl/work/privateimages/...MAIN/35952.jpg są nieco jaśniejsze od tych oto. Marzy mi się wyrazisty rudy, ale na początek jednak obawiam się tego kolorku i myślałam nad majirel 6.64. Rozumiem też, że przy moim kolorze będzie potrzeba rozjaśnienia.. http://allegro.pl/loreal-majirel-zes...668165006.html czy ten zestawik w zupełności starczy? Jakie stężenie oxydantu najlepiej wybrać przy średnio brązowych włoskach? Proszę o radę, zależy mi na szybkim farbowaniu gdyż już w czwartek ogłoszenie wyników maturalnych i chciałabym pokazać się w szkole odmieniona A może polecacie jakieś inne specyfiki w podobnym przedziale cenowym?
Na twoim miejscu zafarbowała bym włosy (1 farbowanie) z wodą 9% następne farbowania już z 6% pomijając rozjaśnianie, po pierwszym farbowaniu kolor może odbiegać od tego z palety, ale już po 2 lub 3 farbowaniu będzie ładny i równy ładnie nasycony pigmentem. Radzę szczerze pominąć rozjaśnianie z tego tytułu iż wszystko z rozjaśnianych włosów wymywa się bardzo szybko, czasami nawet już po 2 myciu włosów. Oczywiście są metody które gwarantują natychmiastowy efekt, takie jak kąpiel rozjaśniająca - ale po co niszczyć włosy.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Owca_z_Bananowca Pokaż wiadomość
Farba jesienny liść joanny na brązie.
Z koloru byłam bardzo zadowolona ale po 3 myciach nie było sladu po tym odcieniu.. Dlatego eksperymentuję dalej. Wczoraj pomalowałam wlosy na czerwien miedzianą z garniera i jestem bardzo rozaczarowana.. Kolor włosów w ogole nie przypomina tego z opakowania.. wyszła ciemna wisnia.. Noszę się z zamiarem uzycia szamponu koloryzującego z delii, - rudy. Byc moze on rozjaśni wlosy do upragnionego brazowego rudzielca. Jak sadzicie?
...nie rozjaśni proponuję wymyć kolor i użyć farby profesjonalnej
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora