Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-28, 21:43   #4795
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Olejek amla smierdziel mówisz? Pewnie mi by sie podobał zapach
Wiesz o ile rozumiem zniechęcenie, to chyba jednak nie wina iherba, że filtr AO kiepski
Oni tam mają takie cuda bosze.......
Ciekawe czy następna przesyłka od nich tez będzie do mnie 10 dni szła

A czemu chcesz z cassią mieszać hennę? Amla rozumiem, że dla ochłodzenia koloru a cassia?

Cieszę się, że lista szamponów zyskała aprobatę obiecuję ją dokończyć i wrzucę. O odżywkach tez pomyslę
Z hennowaniem nie mam doświadczenia. Napiszę już na wstępie, że chodzi mi przede wszystkim o rudości. Nie chciałabym czerwieni. W domu mam Hennę z Amlą (gotowa mieszanka w puszce, inne farby są w kartoniku ) Wybrałam tą mieszankę, ponieważ podobno daje bardziej rudy odcień (?). I teraz żeby koloryzacja nie była zbyt ciemna, przeczytałam że warto dodać Cassię. (?) Miesiąc temu farbowałam tylko Henną z Amlą, kolor niewiele się wypłukał. Nie jest już tak intensywny. Chciałabym zatem go pogłębić i odświeżyć, ale boję się, że przyciemnię sobie włosy. Ech trudna sprawa

Właśnie wysuszyłam włosy. Ależ one błyszczą po tym śmierdzielu i są takie mięsiste Bardzo fajny efekt.


Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dziękuje za opinię o Madarze Właśnie to chciałam usłyszeć bo tak mnie kusi ten zestaw do włosków A jak u niego z odżywianiem? Myślisz, że dałby radę bardzo suchym, zniszczonym włosom?




To on śmierdoli?? Serio? A miałaś może kiedyś amle innej firmy np Dabur? Bo ona mi akurat bardzo pasowała a teraz czaje się na tą Khadi, ona jest inna?
Madara to obecnie mój ulubieniec do włosów. Sama mam podniszczone od połowy włosy i Madara sobie radzi.

Olejek Khadi Amla dla mnie średnio pachnie. Nie jest tak nieprzyjemny jak spray Alvy. Tak jak pisałam zapach jak kadzidełko zmieszane z mydłem. Ale mnie nie słuchajcie, jestem zapachowo nadwrażliwa
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora