Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie wiem co ze sobą zrobić :( Nimrodel
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-29, 14:43   #9
Kotzielony
Raczkowanie
 
Avatar Kotzielony
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 223
Dot.: nie wiem co ze sobą zrobić

Twoim atutem sa zdecydowanie oczy
Musiasz je podkreslic. Moze eyelinerem na gornej powiece , moze cieniami tylko nie sadze ze bardzo ciemne moga pasowac ze wzgledu na cienie pod oczkami, ale nie przejmuj sie korektorem to wyretuszujesz, tak jak mowiła cobi86
Poza tym jestes bardzo ładna kolor jest ładny, grzywka tez pasuje , bo masz raczej kwadratową busie wiec ona łagodzi rysy ( tak mi sie wydaje )

Widze Cie w zieleniach , ciemnych i jasnych , fuksja i roze podkreslaja zbyt naczynkowata cere, moze solarium odrobine lub balsamu samoopalizujacego??? Dove jest extra polecam

Jakbys sie juz troszke opalila , zatuszowała cienei to jak najbardziej na powieki nakładaj od czekolady, karmelu, po złoto i miedź !!! wytuszuj mocno oczka i bedzie super
Usta - sa sliczne pomadki powiekszajace usta, mozesz zrobic to oprtycznie uzywajac konturowki o ton ciemniejszej od błyszczyka czy szminki
No i oczywiscie jak podkreslasz oczy usta niech beda naturalne, cieliste , rozowawe błyszczyki no lub bezbarwne

To tak ode mnie
__________________
" Mówi się , że człowkiek musi coś wypuścić z rąk ,by zobaczyć czy do niego wróci.Jeśli wróci - zostanie juz na zawsze. Jeśli nie - to nigdy nie było jego "

...z filmu " Niemoralna Propozycja
Kotzielony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując