Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak samemu zamówić minerały? / Problemy z prywatnymi zamówieniami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-17, 20:42   #44
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Jak samemu zamówić minerały? / Problemy z prywatnymi zamówieniami

Cytat:
Napisane przez cynaamonka Pokaż wiadomość
Złożyłam 5. czerwca nieduże zamówienie w Aromaleigh, 8. czerwca dostałam potwierdzenie wysyłki.
Kiedy długo nie dochodziło, a zwykle mam w kilka dni, wysłałam mejla do Aroma z pytaniem czy coś wiedzą (wiem, jakie są ograniczenia śledzenia przesyłek międzynarodowych, ale chciałam dać znać w sklepie, że jest kłopot) - Carolyn Dunleavy odpisała natychmiast (29. czerwca), że jeszcze nie minęły regulaminowe 21 dni i że mam czekać spokojnie.
Minęło tych 21 dni, 10. lipca wysłałam ponowną informację, że przesyłka nie dotarła i pytanie co teraz powinnam zrobić. Minął tydzień, a tu cisza! Zero odpowiedzi Dziś ponownie wysłałam mejla wraz z automatycznym żądaniem potwierdzenie dostarczenia i odczytania. Potwierdzenie dostarczenia mam, bo jest generowane automatycznie, potwierdzenia odczytania nie mam, ale to jest zależne od woli czytającego, czy chce się przyznać, że przeczytał, więc jego brak o niczym nie świadczy.
Dotąd nie miałam żadnych kłopotów z korespondencją z Aroma i tym razem wygląda to po prostu jak unikanie odpowiedzialności, no bo jak to inaczej wyjaśnić, takie olewanie? Co radzicie mi zrobić?
Nie miałam z nimi nigdy problemu, nie musiałam się kontaktować mailowo. Poczekaj parę dni i wyslij kolejnego maila, niech zobaczą że Ci zależy. Dodatkowo napisz na facebooku (jeśli masz) - zrobiłam tak w przypadku jednej firmy i podziałało błyskawicznie (chociaż potem i tak mnie olali (Joppa)).
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora