Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nail Tek-i jak Wam pasuje?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-04, 12:06   #911
Blueska
Przyczajenie
 
Avatar Blueska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do Blueska
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez sonia71 Pokaż wiadomość
Kupiłam NT II obie bo moje paznokcie były bardzo delikatne ,słabe i bardzo mocno rozwojone ,a teraz są mocne i bardzo sztywne ale właśnie zaczęły pękać czyli chyba teraz zrobiły się za suche więc cała butalaczka NTII nawiezchniowa było dla mnie za dużo,ale czy dokupić sobie Hydration tylko nawierzchniową i dalej stosową NTII mleczną(czy mozna lączyć różne linie) bo toche szkoda by zmarnowalo sie 3/4 buteleczki.
Z tymi odżywkami to jest tak, że trzeba uważać, żeby nie przesadzić. Bo wiadomo, że co za dużo to też jest niezdrowo. Jeśli Twoje paznokcie były miękkie i po stosowaniu Nail Teka II ich kondycja sie poprawiła to nie nalezy dalej stosować II ale przejść np na I. Jesli masz paznokcie suche, to na takie paznokcie najlepsza jest Nail Tek III!
Najlepiej dobierze Ci odżywkę manikiurzystka, bo żeby ocenić Twoje paznokcie należałoby je zobaczyć. Ale jesli jest tak jak mówisz to np możesz stosować jako top np NT III, bo z tego co piszesz Twoje paznokcie nie potrzebują już wzmocnienia, ale dodatkowego nawilżenia. NT III jest świetna też do paznokci u stóp, więc jeśli poprawi sie stan Twoich paznokci po stosowaniu III to znajdzie ona również swoje zastosowanie do pediciuru Odżywki NK mają długą gwarancję, więc tamtą w połowie pełną butelkę może będziesz miała okazję zużyć
Blueska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując