Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OKROPNY ból w kręgosłupie :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-28, 18:58   #15
kuzmir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: OKROPNY ból w kręgosłupie :(

Cytat:
Napisane przez rzastin Pokaż wiadomość
Moja mamę operowali, pod koniec czerwca w szpitalu w Zielonej Górze /bardzo sobie chwali tamtejszy oddział neurochirurgii /. Była to jedna z jej najlepszych decyzji, sama tak mówi. Ból cały czas się nasilał, żadne tam cudowne ćwiczenia, masaże, leki nie pomagały. Operacja oczywiście pod narkozą, w szpitalu była 4 dni, dobę po operacji już chodziła /ale to moja mama, z niej twarda sztuka, nie znosi leżeć/, normalnie jest się w szpitalu ok 1,5 tygodnia. Czuła się świetnie, nic jej nie bolało, nawet leków przeciwbólowych po operacji nie chciała. Ma 4 cm bliznę w dolym odcinku kręgosłupa, tam, gdzie się tatuaże robi
Wiadomo, że strach jest, bo to operacja kręgosłupa, ale lekarz, który ją operował , powiedział, żeby sobie żadnych wózków inwalidzkich nie wyobrażać, że będzie dobrze. Teraz jeszcze trochę ta noga ją pobolewa, ale tylko dlatego, że chyba ją przeforsowuje, ale ponoc to żaden ból, w porównaniu z tym wcześniejszym. Bedzie chodzić na rehabilitację, żeby tę nogę wzmocnić.
Nie ma sensu się tak męczyć- 3 miesiące po operacji można wrócić do pracy, czasem nawet wcześniej, zależy, jak kto to wszystko znosi. Jeśli już kilku lekarzy mówiło o operacji, to chyba nie ma co zwlekać.
Gdybys miała jakies pytania, to pisz.


Witam! Z zainteresowaniem przeczytałam informację o operacji Twojej mamy i mówiąc szczerze piszę bo jestem bardzo ciekawa jak wyglądała rehabilitacja i czy mama odczuwała jeszcze ból w nodze jeśli tak to jak długo? Sama jestem trzeci tydzień po takim zabiegu i dziś jest drugi dzień jak nie wzięłam tabletki przeciwbólowej i z lękiem stwierdzam,że jednak bez środków przeciwbólowych się nie obejdzie przynajmniej na razie.Po zabiegu też wstałam w trzeciej dobie z łóżka i wszystko OK. Decyzję o zabiegu podjęłam po półrocznym leczeniu farmakologicznym i fizykoterapii co nie przyniosło specjalnych efektów.Ja też mam nadzieję wrócić po 3-ech miesiącach do pracy!Pozdrawiam!
kuzmir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując