Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-27, 16:42   #625
kudiczkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam!
Przeczytałam cały wątek od strony pierwszej do ostatniej. W sumie zaczęłam go czytac już po kupieniu Inneov. Pierwsze 10 stron pełna radość- niestety kolejne strony troszkę mnie rozczarowały. No ale cóz nie na wszystkich działają takie cuda. ja jestem przy pierwszym opakowaniu (połowa), żeby to cholerstwo mi się mniejszyło nie zauważyłam- no ale czego się spodziewać po tak krótkim czasie. Jedno to co zauważyłam- to uda mi wysmuklały- ale to może efekt aerobiku i mniej żarcia słodyczy.

Miss Dare- gratuluję brzusia- albo już małego szkraba. Powiem Ci tylko kochana, ze w ciązy beczałam strasznie patrząc na swoje uda, ale przy karmieniu ( w ciązy przytyłam 30 kg- waga porodowa 84) zgubilam wszystko, nawet byłam szczuplejsza niż przed ciąża. A cellulit sam zniknął. W ciązy to normalne, że organizm puchnie, zbiera się woda i to badziewie jest bardziej widoczne. MOże też pomogły mi spacerki z małym- często spacerowałam nawet po 6 godzin dziennie. Polecam karmienie i spacery-. Ja niestety po zaprzestaniu karmienia zaniedbałam się troszkę- i teraz walczę znów z tym cholerstwem. Ale jak się zaprzesz to będziesz szcęśliwa patrząc na efekty. Pozdrawiam serdecznie!!
kudiczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując