Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-30, 20:02   #1774
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no i co teraz? ktorego tuszu uzywasz? podobno ktorys z tuszy so'bio jest swietny... ja odkad opanowalam pielegnacje twarzy, zmienilam diete i sie ogolnie ogarnelam, to nie mam juz takich problemow z przetluszczem i mi tusze tak nie splywaja
Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
jesli chodzi o trwalosc to Lily Lolo jest najlepszy , a i pogrubia i efekt jak po konwencjonalnych tuszach. Czasami jakas tam szarosc sie zrobi, jak to mialam przy konwencjonalnych tuszach, ale naprawde delikatnie, a ze zaczelam znow podkreslac cieniem dolna powieke( tym samym taupowatym cieniem co gorna), to i jesli cos to tego nie widac. Mnie sie lekka szarosc robi przy zewnetrznym kaciku oka, wiec na since winy zwalic nie mozna
Właśnie się zastanawiam nad So bio etic podkręcającym tuszem,
na Skarbiec natury jest promocja na markę. Kupujecie tam ? Mi już 2 razy paczką zaginęła od nich ale na szczęście się odnalazła i przyszła 2 dni później.

Lily lolo już jednak nie chce, sypie się strasznie, fakt ma to 6 miesięcy od otwarcia, ale mało co był używany.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora