Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 14:19   #3200
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Powiedz mi, ten Reaktywator (czerwony?) używałaś w sezonie nie-słonecznym? Retinol i te sprawy
A może miałaś też ten produkt z rolką?




Mnie się Aussie podobało Taka słodziakowa morelka
nie, żadnych rolek w domu mam płytko unaczynioną skórę i nie tykam , ja ewentualnie w gabinecie kaniula itd... ale sama :strach:

Ja się filtruję cały rok, na codzien akurat nie aptecznymi (te jedynie plażing) zawsze bo po prostu nie trawie glutowatego czegoś na codzien na twarzy. Nie po to się złuszczam i nawilżam żeby się oszpecić ciastem brudnym na gębie a niestety większość filtrów tych apte na mnie tak wygląda. Jadę na bb, cc creamach z filtrem i plam nie mam.
Nie to raczej nie był stricte czerwony, i na pewno nie z witaminą c, a z retinolem, ale żadnej wylinki, żadnego podrażnienia czy przesuszu.. Śmiem sądzić że norel jakby mocniej działał na mnie.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Jeśli masz w orzeczeniu lekarskim na badaniach profilaktycznych wskazanie, że praca w okularach/soczewkach oraz pracę z monitorem >4h dziennie to kwestia refundacji okularów nie jest uznaniowa tylko ustawowa.
:
czysta teoria w tej zagrodzie


ale warto w ogóle wiedzieć że soczewki też podchodzą
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora