Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-22, 17:29   #2756
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

[QUOTE=malosympatyczna;486 31248]ja mogę powiedzieć tylko tyle, co widziałam w programie o in vitro, który swego czasu leciał na tlc. jedna z par miała taki właśnie problem. rzeczywiście po biopsji jąder znaleźli sprawne plemniki (pani doktor, która ich prowadziła podkreśliła, że do ciązy potrzebny jest jeden zdrowy plemnik i jeśli taki się znajdzie to jest nadzieja) i 9 miesięcy później mieli synka

Czytałam właśnie, że potrzebny jest jeden zdrowy plemnik.
i jeszcze jedno pytanie czy wynik badania nasienia może się mylić?

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez cicci Pokaż wiadomość
Dziadzia, niestety, ale chyba w tym cyklu nie będę jednak miała zabiegu bo jak określił to dziś mój lekarz pęcherzyki "dziwnie" rosną. 23 dc a żaden nie przekroczył bezpiecznej granicy, w której sam sobie może rosnąć, bez leków. Jeśli coś jeszcze z tego cyklu będzie to będziemy się starać raczej naturalnie. Dużo mnie kosztuje ta inseminacja, więc jeśli szanse są małe to po co wywalać pieniądze w błoto. Nie wiem czy wymusić na nim zmianę leku...
Trzymam kciuki, żeby Ci się udało

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------



Przykro mi ale nie wiem nic na ten temat. Proponuję zgłosić się do lekarza. Na pewno wszystko wyjaśni.
dzięki
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora