Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba Evolution of the color Alfaparf
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-06, 11:41   #49
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Talking Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Hey Piaseczek,Kadus to ponoc ta sama fabryka co wella i londa, kiedys fryzjerka powiedziała mi ze to jedno i to samo (ja nie wiem - nie farbowałam) potem jeszcze słyszałam parę podobnych opinii. Farbowałam wellą i londom i moich zdaniem nie mają ciekawych odcieni rudości, z tego co za obserwowałam to wella bardzo polecana dla wielbicielek ,,ciemnej czekolady,, - koleżanka farbowała, fajnie. Artego i Alfa mają niezłe rudości!! Tak więc każdy musi dopasować sobie indywidua lnie. W listopadzie dałam się skusić na londe, fryzjer bardzo zachęcał wszystko ok, ale kolor bardzo nie ciekawy taki dziwny i nie świeży (8.4 - na palecie wyglądał super, ale nie na moich włosach)
Chyba kupię ten olejek z nutri seduction, a.... przyszła paczka z Artego, matko farba ogromna aż 150 ml, szampon i odżywka piękny delikatny kokosowy zapach, bardzo fajne rozświetlenie włosów po myciu...zobaczę parę miesięcy jaki stan włosów będzie po tej farbie, obiecałam sobie farbować co jakieś 6 tygodnie (wcześnie zdażało się co 3 tygonie), jak często farbujesz? Pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
tak na marginesie się tylko wtrące jeżeli odpowiadają Ci farby Alfaparfu. i Twoje włoski są w dobrej kondycji po nich,to raczej nie próbuj Artego..nie wiem co jest z tymi farbami,ale od jakiegos czasu mocno się popsuły...może zmienili skład czy cos...zresztą produkty do stylingu tez"kuleją",nie to co kiedys.

Wszystko zależy od tego jak włosy tolerują farbę i jaki jest po nich efekt, nie ma wspaniałej jedynej farby, to sprawa indywidualna...jednak osoby o podobnej strukturze lub kolorystyce mogą podzielić się swoimi opiniami, i to jest super pomocne...Artego ma fajne rudości i brak smrodka amoniaku, więc daje duży plus...w przyszłości za jakieś 2,3 miesiące spróbuję Alfaparf, dlaczego?? bo lubię eksperymentowac i szukam ideału.
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując