Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perełki z Allegro/Ebayu/perfumerii - część I.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-30, 13:00   #593
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Perełki z Allegro/Ebayu/perfumerii - część I.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Co prawda nic mi do tego na co wydajesz swoje pieniądze, ale ponad 50 zł za tester...nie wiem, moim zdaniem za dużo. Takie rzeczy powinny schodzić za symboliczne parę zł. Perfumeria i tak wywalilaby to do kosza. Na moje oko nie wygląda na nowy, wręcz przeciwnie - na wielokrotnie testowany (zauważ, że na obrzeżach zebrało się sporo pyłku, a wierzchnia warstwa pudru jest niejednorodna, widać, że wielokrotnie pocierana).
Tutaj masz pełnowymiarowy, nietknięty produkt ze sklepu za 134 zł:
http://sklep.vea.pl/product_info.php...oducts_id/4682
wiem jak wyglada nowy produkt, poniewaz jestem w jego posiadaniu

to, ze sa okruszki przy testerze jest rzecza normalna.....ciezko byloby mi uwierzyc, iz chociazby sam sprzedajacy nie pokusil sie o wytestowanie produktu, poza tym widac na zdjeciu, ktore jest bardzo dokladne, iz byl muśnięty

nie badzmy juz, az tak naiwni, tylko dokladnie zapakowanie produkty z allegro sa nietestowane

50 zl nie jest dla mnie duza suma, a ze bardzo lubie tego chanelka, ktory jest limitowanka zreszta, to dla mnie okazyjny zakup, wiedzac przy okazji, iz jest oryginalny......ale jakie sa fakty, przekonam sie


nie pokusilabym sie na pewno o cienie, podklady, czy pomadki, bo nie wygladaja ciekawie, ale chociaz zdjecia nie sa oszukane

nie kupuje kosmetykow na allegro, poniewaz boje sie o podrobki, ale uwazam, ze zakupienie testeru, czy saszetki z podkladem jest fajna opcja, chociazby po to, aby sprawdzic, czy dany kosmetyk nam pasuje, zamiast wydawac od razu wiele pieniedzy na pelnowymiarowy produkt

ja tak zrobilam z podkladem sisley, ktory w perfmerii kosztowal dobre ponad 200 zl, a okazalo sie, ze wcale nie spelnil moich oczekiwan


nie interesuje mnie to, iz ktos zarabia pewne (na pewno nie wielkie) pieniadze na testerach.....


ps, nie wszystkie kosmetyki musza byc stare, bez przesady, limitowanka z lata 2008 ciezko, aby byla wiekowa

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2009-05-30 o 15:58
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując