Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Solarium :/
Wątek: Solarium :/
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 14:44   #2048
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
napisz jeszcze, ze nie chodzenie na solarium jest przyczyna awitaminozy

owszem, witamina D jest potrzebna, ale wystarczy jej taka ilosc, jaka zdolamy pobrac podczas spaceru czy marszu z domu do pracy/szkoly/sklepu/gdziekolwiek.
i umiar w odniesieniu do solarium to calkowity brak solarium, ot co.

nie mam nikogo zamiaru na sile przekonywac, aczkolwiek i Wy - fanki solarium, nie zaciemniajcie prawdziwego obrazu odnosnie do skutkow korzystania z tego wynalazku^^
Nie rozumiem po co się wypowiadasz w tym wątku skoro jesteś przeciwniczką. Na siłę nikogo nie przekonasz, bo to indywidulana sprawa każdego człowieka. Nie jesteśmy "fankami" solarium jak to nazwałas tylko z niego korzystamy. Nie chcesz, nie chodź nikt Cię nie zmusza i nie nakazuje. A jeśli chodzi o słowo "umiar" to znaczy, ze ktoś z niego korzysta a nie "umiar to całkowity brak solarium".

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez promyczek24 Pokaż wiadomość
Ja tam nie chodzę do solarium i nie zamierzam, powiem Wam że słyszałam wiele złych rzeczy na temat solarium np: to, że sprzyja powstawaniu czerniaka, dodatkowo bardzo częste są poparzenia skóry.
Ten temat był już poruszany w tym wątku, wiec nie sądzę, żeby było sensem rozpoczynać go od nowa.
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując