Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-20, 19:03   #1719
Kasia93b
Raczkowanie
 
Avatar Kasia93b
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 227
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
wybacz pomyłka farbuje sipą -noir <czarny>a nie eldem bo eld mi wogóle nie odpowiadał ...jak długo sipę trzymacie?
mój wyjściowy średni brąz- wiele już razy farbowany za pomocą henny lub venity na ciemny brąz
bardzo lubię venitę czarna czekolada ale rzeczywiście szybciutko się spłukuje...
A SIPĄ noir siostra sie farbowała, fajny kolorek jej wyszedł 3 h trzemala żeby był ciemny brązik. I fajnie bo nie miała czerwonych refleksów.
Cytat:
Napisane przez hogatk@ Pokaż wiadomość
Ja próbowałam dziś farbować sie po raz pierwszy henna. Ale nie udało mi sie! Koleżanka nakładała mi, ale henna cały czas spadała na ziemie, trudno sie trzymała, czuć było te ziarnistości :/ wiec zmylam po chwili bo sie zdenerwowalam :/ nie wiem czy źle ja zrobiłam czy taka poprostu ma być :/ Wasza tez jest taka trudna w nakladaniu?
Pamietaj zeby podczas farbowania kolezanka co pewien czas dolewala do papki wody zeby nie stracila formy gestej smietany.
Taaak henna jest pod tym kątem bardzo uciązliwa, bardzo się sypie.
Jesli robię sobie henna w proszku to oczywiscie pomaga mi 2 osoba, najczesciej mama albo siostra, to podczas farbowania napomkę im kilka razy żeby się nie przejmowały i dawały tego ile wlezie na glowę
potem jeszcze reka zgarniaja henne z podlogi(czystej ) i na moja glowę pac;d potem folia spozywcza i czapke na glowe

Jesli jednak bardzo uprzykrza Ci ta henna to mozna jeszcze kupić ją w tubce, ta to nakladam samodzielnie w kilka minut na glowe
Kasia93b jest offline Zgłoś do moderatora