Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - produkty Lush
Wątek: produkty Lush
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-01, 11:18   #1997
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
buzia mi się strasznie niefajna zrobiła
w sumie to od kilku dni tak jest, tendencja pogarszająca się, zdecydowanie.
płakać mi się chce jak pomyślę jaka już była ładna, gładka i prawie bezproblemowa

to tak mniej więcej od czasu paczki od Olencjiii - zaczęłam rano używać Angels on bare skin i skończył mi się mój zwykły krem z Ziaji (wcześniej rumiankowy do każdego typu cery, później bio-coś tam z białą herbatą do mieszanej), w Carrefourze mieli tylko przeciwzmarszczkowe więc kupiłam mus matujący do mieszanej i tłustej cery z Lirene, pogarszało się - pojechałam do Rossmana - tam znowu kremów brak - kupiłam jakąś inną ziaję niby do mieszanej i tłustej ale coś rozświetlającego, odżywczego sratata...
do tego wypróbowywanie wszystkich bubble barów i ballistików - kiszenie się w gorącej łazience.
i mam strefę T zawaloną jak się patrzy

na razie odstawiłam Angels on bare skin, teraz rano używam tylko FF, krem spróbuję zdobyć jeszcze inny jutro...
myślałam nad Vanishing Cream albo Enzymionem, ale to może najwyżej w następnym zamówieniu...
sama już nie wiem będę próbować wybadać sprawę

karton bo to jest właśnie ten problem z wyczuciem, czy buźka się oczyszcza i po kryzysie będzie ok, czy też - jakiś produkt źle działa i podczas jego używania będzie jeszcze gorzej

ja tak miałam z effaclarem i zniechęciłam się okrutnie, a teraz znów się zastanawiam czy nie próbować ...

z drugiej strony AOBS nie jest jakiś inwazyjny, żeby tak oczyszczająco zadziałać...ja bym chyba jednak krem obstawiała...

Kciuki za znalezienie sprawcy
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora