Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-04, 08:09   #1714
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
normalnie zboczeństwo się szerzy
a no

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość

a ja pomalowałam dziś na jasno i tak jakoś dziwnie się czuję, jakbym paznokci nie miała
ten wibo o którym pisałam to taki bardziej beżowy jak szary

(pierwsze zdjęcie w załączniku to nowy fiolecik wypróbowałam na małym paluszku )


super ten szaro-beżyk
no i pazurki wow śliczniutkie.

Cytat:
Napisane przez Zapach deszczu Pokaż wiadomość
Wrzucam moje pazurki, wczoraj malowane.
Może mam trochę za krótkie do czerwieni ale nie mogłam się powstrzymać
Lakier w buteleczce był jasno czerwony a na pazurkach jest o wiele ciemniejszy ale podoba mi się.
zakochałam się w Twoich pazurkach tak gdzieś od czasu tych ciemnoróżowych chyba Bell czy coś

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
jeszcze mi się podobał strasznie jeden lakier, ale kosztował 24 zł, chyba mimo to po niego wrócę, bo nigdy czegoś podobnego nie widziałam nie mam i pewnie nie będę miała w swojej kosmetyczce
oo a co to za lakierek?

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Ooo nie! Ja tu się tak głowiła dlaczego nic nie piszą me pazurkowe panienki a ja głupia od subskrybowałam go!
ojoj

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Różowy tusz MultiAction Genialny i za grosze, mój nr 1
też go mam i powiem że fajny, wszystko ok, ale ma jedną wadę która mnie wnerwia i chyba przez to więcej go nie kupię - po niedługim czasie strasznie mi się odbija pod brwiami jeszcze z żadnym tuszem tak nie miałam...

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, postanowiłam dołączyć i pochwalić się swoimi paznokciami... . Naturalne, myślę w dobrym stanie - jestem z nich dumna tak rzadko można spotkać dzisiaj dziewczynę z naturalnymi paznokciami...
witamy ładnie się prezentują i czekamy na więcej
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora