Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-17, 11:13   #490
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez wiola d Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam moje pierwsze zamówienie z BU I jestem mile zaskoczona, bo 30.08 rozpoczęła się realizacja zamówienia i po dwóch tygodniach już dostałam moją przesyłkę... Kupiłam sporo rzeczy, ale zgodnie z Waszymi radami, staram się wprowadzać je stopniowo. Póki co wczoraj zrobiłam peeling enzymatyczny, a jutro chyba użyję serum... Próbowałam też już pudru diamentowego, całkiem fajny... Nie bieli, tylko ładnie lekko rozjaśnia i matuje... Co prawda nie na cały dzień, ale to taki już pewnie urok mojej cery... Ogólnie póki co jestem zadowolona
ale to brzmi, co ta BU z nami robi, jak by przejrzec forum, to ludzie, ktorzy muszą czekać dwa tygodnie na zamówione rzeczy z innych firm, mają napady szału

wlasnie też dostałam info moja pierwsza przesyłka już wysłana no ciekawa jestem jak mi podejda te rzeczy
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując