Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-29, 10:38   #463
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
mam wszystko czego potrzebuję do szczęścia - duuużo mydełek, którym muszę zrobić zdjęcie, z 5 olejów do twarzy, jakieś 2 hydrolaty, 3 kremy do rąk (właśnie idzie do mnie 4), ze 3 pomadki i jeszcze jakieś błyszczyki, krem do twarzy, maseczkę, szampon i 2 odżywki, oliwki dwie, czego jeszcze potrzebuję? bo chyba nie tych 3 masek i dwóch kremów które dodałam do zakładek i kolejnego tłuściocha do twarzy. bo płyn do intymniej odrzuciłam skoro kiepski (a to jedyna rzecz rzeczywiście istotna na liście). jak nic pora na przerwę i zużywanie zapasów (co zajmie mi przynajmniej ze 3 miesiące)
zrob zdjecia mydelkom, zrob!!! ja mam jeszcze pelno zapasow nienaturalnych... te naturalne da sie ogarnac i zuzywam je chetnie, wiec sie wyrobie. moze porozdaje co nieco... w kazdym razie w przyszlym tyg. mam urlop, wiec porzadki zrobie
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a jaki to środek?
dzisiaj rano chciałam się zrobić na bóstwo i nałożyłampodkład - ale pogryzły sie z kremem i musiałam z myc pewnie będzie tak samo jak ze wszystkimi podkładami - musze go nałożyć na goły pyszczek, bez kremu
anula, nie bede tu smiecic... i poza tym nie chcialabym, zeby ktos "na slepo" to bral. wiec jesli ktos podejrzewa u siebie lysienie androgenowe, to polecam przeczytac minimum kilkanascie pierwszych stron watku "znalazlam skuteczny sposob na wypadanie wlosow". i w razie pytan mozna do mnie na pw
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Wiesz co, nie, ale ja w ogóle ze dwa razy w życiu włosy farbowałam i to zawsze jednorazówką
Szkoda mi trochę i włosów, i własnego koloru, szczególnie, że u nas rodzinne jest wczesne siwienie, wiec tak czy tak, za jakieś dwa lata będę musiała farbować. Póki co cieszę się własnym futrem i wzdycham do innych pięknych kolorów
Poza tym akurat tak jasny rudy nie wyglądałby chyba u mnie dobrze, ponieważ mam dość ciemną oprawę oczu, a w rozjaśnianie brwi bawić mi się nie chce
to jest wlasnie to ryzyko... rudy nie kazdemu pasuje. jak juz bedziesz miala siwuski, to sobie sprobuj z henna - ale raczej cos z brazowych kolorow moja babcia pol zycia hennowala wlosy i nie widzialam u niej ani jednego siwego wlosa. do dzisiaj ma zdrowe wlosy i bujna fryzure
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ja mam waxa do ciemnych włosów iten z proteinami mlecznymi Lubie je bardzo ale kładę tak 1 raz w tyg. bo jak za często to trochę włosy mam oklapnięte. Także słyszałam że ten do wypadających jest dobry ale muszę te zużyć aby tamten kupić Bardzo mi sie podoba Twój kolor włosów i pewnie by mi pasował tylko jakoś nie mam odwagi na studiach natomiast namiętnie farbowałam włosy egzotyczną czerwienią i kolor wychodził taki rudo bordowy-myślę że mi pasował bo ludzie chwalili a później to już nuda...brązy, brązy, brązy
mysle, ze raz na tydzien wystarczy z tymi waxami a jesli sie boisz zbyt ostrego efektu, to wlasnie "moja" metoda powinna byc ok... mozesz dodac na poczatek tylko plaska lyzke henny. albo pomieszac brazowa z ruda... mi sie zlapal taki jasniejszy rudy, bo wlosy na dlugosci mam ciensze i troche jednak zniszczone. planuje je porzadnie podciac i zaladowac sobie na nie jakis zimowy kolor, moze wlasnie czysty brazowy... ale tez same roslinki nie bede niszczyc moich igielek
cloche jest offline Zgłoś do moderatora