Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-13, 18:09   #1634
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Wtrącę się Pamiętam, że w poprzedniej części tego wątku czytałam, że niektóre wizażanki kładły ten puder na noc (!) ponieważ ma on bardziej właściwości upiększające niż makijażowe.
Dlatego pomyślałam czy dobrym pomysłem byłoby kłaść go na filtr jako primer, na to minerały i na koniec zmatowić i utrwalić bambusem. Próbowałaś tego typu kombinacji?
Czytalam poprzednie watki,ale nie przypominam sobie bym trafila na wypowiedzi ktore odnosza sie do tego,zeby puder perlowy klasc na noc.Pamietasz moze kto sie wypowiadal?.. Pytam bo kiedys kupilam bambusowy z jedwabiem i perlowy. Z tym ze perlowy ma mojej twarzy juz sie tak dobrze nie sprwowal jak bambusowy wiec prawie cale opakowanie sobie lezy i chcialabym go wykorzystac w inny sposob.

A czy proponowane przez Ciebie rozwiazanie nie spowoduje efektu maski i zbytu duzego wysuszenia? Mnie perlowy czy bambus bardzo matuje twarz wiec nie wiem czy to nie "za duzo":P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując