Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-27, 20:59   #2903
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
cofnęłam się parę str. wstecz

Snow
mi wychodzi taki sam kolorek po 12/1 bardzo ładnie nie ma sensu mieszać 12/1 i 12/0
racja, nie ma sensu już tych farb mieszać nie będę

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

Snowi nie zacytowałam

pięęęękne masz włosy! i ta długość
ale nie gadaj bo Ty masz dłuuuższe

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja nie ufam jak kogos nie znam albo jak nie ma tez notek negatywnych


jasne ze tak im lepiej napisza tym wiecej do testow dostana

nie spocilas sie? nie zmoklas?
kurcze...
to nawet nie chodzi o ilość ale ostatnio przeczytałam, że firmy niektóre normalnie mają przyszykowane umowy dla blogerek i tam zapis, że nie można naruszyć dobrego imienia firmy czy coś w tym stylu

a co do tuszu to nie własnie nic z tych rzeczy pod koniec dnia po prostu się odbija, podejrzewam, że po prostu słaby jest bo to nie to, że mam np tłuste powieki bo z innymi tuszami tak nie mam

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dokładnie

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------



aha myślałam, że używasz i powiesz jak spisuje się
ale używałam długo mam o nim zdanie on jest zdecydowanie z tych cięższych na wiosnę się nie nada, tylko na zimę mi nie podkreślał suchych skórek, ładnie wyglądała na buzi nie jak maska ale musiałam go nakładać palcami bo po pędzlu szybko się błyszczała buźka a palce jakoś tak super go wtapiają w skórę ogólnie bardzo fajny na zimę wlaśnie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a mama juz ci nie gada ze za czesto farba i ze masz coraz gorsze i ci wypadna? zazdrosc ja siecze?
a chcialas przyciemniac oj ty niedobra
dzieki! rosne


juz wiem!
zeby nie spalic notki, a zeby nikt obcy nie podejrzal i nie ukradl mi
dam foto do mojego albumu na chwilke- oblookasz i powiesz co myslisz? chcesz?
weszłam i ja na chwilę wow mega jej wyszło i śliczne włosy

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Hejo hejo !

Dziękuję za opinię na temat moich rzęs, też je uwielbiam oczywiście mają swoje lepsze i gorsze dni, ale porównując do tego, co było jeszcze nie tak dawno to różnica jest kolosalna, szkoda, że nie mam nigdzie zdjęć 'przed' ..

Snow nienawidzę Cię za te Twoje włosy !!!!

Ogólnie to mam zapierdziel teraz, rodzice wygrzewają się w Tajlandii, a ja mam brata na głowie, rano trzeba go przyszykować do szkoły, później lekcje, zrobić obiad, do tego jeszcze drugi dzieciaczek na głowie - TŻ Ale daję radę

Jakoś w tym tyg. będę robić włosy tym Richesse kasztanowy brąz, mam nadzieję, że pokryje mi równo na całej długości, bo górę mam bardziej rudawą niż dół

Lady byłam dzisiaj w NL i dostałam oczopląsu na butach
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2012-02-27 o 21:00
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora