Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eureka!! Pasta cukrowa.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-18, 14:35   #2217
paulah88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 38
GG do paulah88 Wyślij wiadomość przez MSN do paulah88 Send a message via Skype™ to paulah88
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Hej dziewczyny, poczytalam to forum i postanowilam zrobic paste cukrowa, za pierwszym razem gotowalam za krotko, dzis ja dogotowalam, jest ciemno brazowa, ale nie dalam az tyle soku z cytryny chyba co powinnam, nie wiem czy to wazne az tak, bo dalam jej troche mniej niz wody, ale pasta mi chyba nie wyszla. Chcialam jej uzyc jak wosku, pocielam stare jeanasy i oczekalam az troche przestygnie zeby byla woskowata, gesta ale nie stezala, ale nie klei sie, nabieram nozem, i chce rozsmarowac na nodze ale robi sie jakby wosk ze swieczki nie chce sie kleic, co myslicie jest przyczyna?? poczekam az calkiem zgestnieje, nawet ta niedogotowana byla calkiem twarda po wystygnieciu wiec ta pewnie tez, cos polecacie? pierwsza wersje ktora dogotowalam robilam z dwoch szklanek curku, 1/4 (niecalej) szklanki wody pluc tyle tez albo troche mniej cytryny. Teraz jak dorabialma to dalma nieplelna szklanke cukru lyzke wody i torche soku z cytryny, moze tez z lyzke. Pomozcie, nieklejaca sie pasta to chyba dziwne ?
paulah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując