Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-29, 19:20   #3325
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Haha, Smoo
Jakoś nie patrzę pod tym kątem i staram się nie myśleć o wieku, ale same korzyści: pomaga mi w lekcjach, przypilnuje moich braci, załatwi coś rodzicom, może mnie gdzieś zabrać, a że jest pełnoletni to pełni funkcję opiekuna os. niepełnosprawnej, mamy nawet to samo nazwisko, więc jak trzeba, to można poudawać, że jesteśmy rodziną czy może iść ze mną do lekarza

Ciężko mi to zrozumieć, bo wydaje mi się, że nie dałam jej nigdy odczuć, iż mogę coś "nabroić".
ale super u mnie w sumie podobnie, zawsze pomoże rodzicom, czy dziadkom, zawiezie, z nim mogę wrócić i w nocy, a sama nie mogę z domu wyjść (tak, w tym wieku) z domu około 22

oj, Kav, tak już z tymi mamuśkami jest...

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Może to nie najlepsze ale w drugą stronę też nie bałdzo Młody jak zaczynam z nim o tym gadać po raz 15461253168789 tylko oczami przewraca i Maaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmm mooooooo ok już wszystko wiem Kurcze jeszcze trochę i mu może obrzydzę
hahahah moi wyszli z założenia, że od tego jest internet i powinnam wszystko wiedzieć
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora