Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-17, 09:39   #3797
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez stokrotkaxxx Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze;D
Widziałam podobne zdobienie ostatnio na którymś blogu Bardzo fajnie wygląda
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;42843111]Hej
Przepraszam że nie cytuje,ale od wczoraj strasznie mnie boli ząb i dzisiaj muszę go wyrwać
Boję się trochę ale najbardziej boje się tego że wbije mi coś do tego zęba i będzie tak strasznie boleć jak ostatnio Chociaż mam nadzieje że nie,w końcu będę miała znieczulenie,
W nagrodę za to że będę dzielnym pacjentem to pomaluje sobie paznokcie [/QUOTE]
Ojej Od razu wyrywanie?
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale czemu wyrwać?? Nie wyrywa się zębów chyba, ze to ostateczność.


Mani na dziś. Baza to wspomniany chwilę temu Silcare 12.
Załącznik 5411720



I Kot na dziś (a w zasadzie wczoraj) w gratisie.
Załącznik 5411721
Zmarznięty i wtulony. Udaje, ze jest mały
Też mi się tak wydaje Jakoś tak... szkoda tracić zęby w tym wieku

Rzeczywiście piękna baza, ale mani cudowne Taka letnia łąka Widzę na przekór wątkowym tendencjom jesiennym

Mały Omlet, taki Omlecik
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4284438 2]To jest złośliwość rzeczy martwych, tego nie ogarniesz
Mój złomek od nowości świrował przy łączeniu przez kabel z lapkiem. Wrzucałam foty tylko przez czytnik kart. Nie dało się kablem i już, myślałam że jakieś sterowniki czy coś... Po kilku latach coś mu się odmieniło i teraz czytnik mi nie czyta karty z lapka (inne czyta, tylko tej nie) za to przez kabel nagle się da połączyć. Nie ogarniesz... [/QUOTE]
Witamy we Wschodniej Polsce
Kiedyś kupiłam sobie Diablo dwójeczkę, nie chciał na lapku działać (podejrzewam, że raczej nie chciał na Viście działać ), odczekałam ze dwa tygodnie, spróbowałam znowu - śmigał jak ta lala
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora