Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-29, 12:11   #4193
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ślicznie jest
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Cześć

żadnego kryzysu nie widzę Super mani, podoba mi się


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Aga ten sam adres co INM?


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
eeeeeeeee przesadzasz, fajnie jest!!!

no i właśnie jak dla mnie ten 1mm widać, może potęguje to dodatkowo zawijanie wskazówki, podpiłuj trochę środkowy i zobaczysz czy będzie lepiej.

A wiecie, że ja nie mierzę Na oko piłuję Gdyby było coś nie halo to dajcie znać

Cytat:
Napisane przez kashido Pokaż wiadomość
Witam Was
Kiedyś raz udzieliłam się w tym wątku, ale później połamały mi się paznokcie i moja historia się skończyła.

Dzisiaj chciałam pokazać Wam moje przed chwilą spiłowane pazurki. Nie umywają się do Waszych śliczności, ale cóż

Miałam długie migdałki 2 miesiące, ale moją miłością są jednak kwadraty i do nich wracam

Mam pare pytań jeszcze:
1.To na 3 zdjęciu widać mojego pazurka, biedny się złamał, a ja go próbowałam odratować i o to efekt za głęboko spiłowany i cieniutki jak papier paznokieć od Kropelki-przyznaję się bez bicia Czy da się coś zrobić żeby go wzmocnić i żeby dobrze odrastał czy tylko czekać? Używam Eveline 8w1, która bardzo mi pomaga u oby tutaj też pomogła.
2. Wycinałam skórki dłuugo, ale wyglądają coraz gorzej i ostatecznie chcę z tym skończyć. Co zrobić by nie szpeciły paznokcia i były pękne?
Hej
Ładna płytka ale skórki <ucieka z krzykiem i paniką w oczach> matko kochana Spróbuj na poczatek zaleczyć- olejkami, masełkiem do ust itp i nie wycinaj. Ja w trakcie - reszta dziewczyn zamyka w tej chwili oczy- olejowania, odsuwam skórki delikatnie paznokciem. Nic nie wycinamani nie stosuję preparatów do usuwania skórek. Tyle że trzeba to robić systematycznie. Olejowanie też pomoże na wzmocnienie pazurków, dodatkowo polecam Regenerum- nie tylko do paznokci ale i do skórek, no i suplementy.

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Aga slicznoty masz co marudzisz

dawno czerwieni nie mialam na pazurkach, ale ostatnio wole ja u innych

Łaaaaaaaaa jest sexi
Muszę czerwony wyciągnąć z czeluści szufladowych
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora