Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-08, 13:31   #668
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mi też tak się robią przy odpowoedniej długości.
Teraz są długie, ale to jeszcze nie to.W next tyg wstawie golasy

Czekam

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
To ja będę dziś odmieńcem, bo mam króciutkie paznokcie Musiałam spiłować rozdwojenie, o którym kiedyś wspominałam, bo mnie wkurzało. Choć to, co dziś nazywam krótkimi paznokciami jeszcze półtora roku temu uznałabym za całkiem "urośnięte" Jak to się potrafi zmienić perspektywa w kilkanaście miesięcy

Majowa Roso, dziękuję za miłe słowa, choć zaskoczona jestem Ja za to podziwiam Twoje zdolności "malarskie". Twoje malunki są niesamowite.
Ja mam taka samo Kiedyś paznokcie w stanie krótkim uważałam za bardzo małe, dzisiaj dla mnie są naprawdę fajne Mogę je spiłować na krótko, a i tak mam taki przyrost odkąd olejuję, że są spore

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Heh a mnie ostatnio zaczęły denerwować pazury, zresztą rosną w takim tempie ze nie nadążam :-D i ścielam prawie równo z palcem, może ciut dłuższe. Ale mi się wygodnie stuka w klawiaturę w pracy teraz :-D a za dwa tydzień i tak znów będą długie. Mega mi rosną na odzywce paese kuracja naprawcza, polecam ;-)
Mi ogólnie szybko rosną i powoli staje się to męczące, bo długie muszę skracać, inaczej będą bardzo podatne z łamanie-moje dzienne zajęcia narażają pazury na takie atrakcje
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora