Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Monotonia w zyciu, ciagle to samo, nie cieszy mnie nic!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-26, 16:12   #22
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Monotonia w zyciu, ciagle to samo, nie cieszy mnie nic!

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
Moje zycie tez takie jest. Nudne, monotonne. Jeden dzien nie rozni sie od drugiego - trening - praca - dom. Pracy nie lubie, modle sie do zegarka zeby czas szybciej plynal. Do dom wracam zmeczona (wstaje o 5 - w domu jestem przed 19) cos chwilke porobie i robi sie 22 - ide spac. Weekendow praktycznie nie mam (pracuje rowniez w soboty w godz. 10-18). Mam pasje ale czas na nia jedynie w niedziele. Niedziele uwielbiam, realizuje sie, spedzam czas aktywnie, na wszystko mam czas i mam mnostwo energii, w tygodniu nie mam nawet czasu pomalowac paznokci a jak juz mam to mi sie najnormalniej w swiecie nie chce. I tak zyje jeden dzien w tygodniu, pozostale 6 wegetuje Czasem gdzies wyjde, z kims sie spotkam ale to w zasadzie przymuszam sie do tego bo mi sie nie chce. Pare razy do roku wyjezdzam na wakacje albo na weekend gdzie tez realizuje swoje pasje i wtedy czuje sie swietnie. Ale chyba po prostu tak wyglada dorosle zycie...
To może zmień pracę? Bo 6 dni wegetacji i jeden dzień dla siebie to średnio.
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując