Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-24, 17:06   #2965
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Julian jest chłodniejszy od Pussycat, no i bardziej kremowy, bo to nie mat . Obie są fajne.

Też mi to duo TF wpadło w oko, ale różów w podobnym odcieniu mam aż nadto, więc chyba odpuszczę.
Co do Burberry to nawet nie wiedziałam, że takie cuś wypuścili, ale nie wiem czy będę zgłębiać temat, bo chwilowo mam przesyt doustnych mazideł - na tapecie brązery

Filmik przejrzałam pobieżnie i najbardziej spodobał mi się kot
Wiem, o co kaman z rozświetlaczem, i choć on akurat nie powala, to niestety brązer z tego duo mi się podoba.
Co do paletki, to mnie się spodobała na tym filmiku -KLIK.

Też chcę Terrę

Współczuję problemów ze skórą głowy. Niestety nie pomogę, bo nie mam żadnych sprawdzonych i skutecznych specyfików.

Nie wiem, czy czegoś nie pomyliłam i czy o tym mowa , ale jeśli chodzi o krem/bazę pod makijaż 100% Pure, tę, co polecała Małgosia, to mam świeżo kupioną i jak dla mnie to ona nieco zalatuje ... myszami (taki mysi zapach)
Dzięki z kolejną opinie o julianie.
Ja takiego różu nie mam (a przynajmniej tak mi się wydaje). Coś czuje ze jak ta szminka burberry pojawi się w Polsce, a na wątku zacznie się kuszenie to i tak ulegniesz .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora