Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-04, 10:35   #1941
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
trzeba sobie jakos radzic daj znac co Tobie przyszlo w niespodziankach
Dam znać

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Dokladnie...Pomijam fakt ze corka zdrowa, super sie rozwija i chorowala tylko raz jak tesciowa przyjechala do nas na weekend z zapasem chusteczek ale tlumaczyla ze nie jest chora tylko tak ja teraz zlapalo u nas. Po jej wyjezdzie corka sie rozchorowala a okazalo sie ze tesciowa zapalenie pluc ma jest niepowazna, mimo ze dorosla kobieta, sama dziecko miala przeciez.
Ogolnie w rodzinie Tz wyznaja zasade zeby dziecku nadokuczac zeby mialo dosc, krzycza, nosza, wyrywaja sobie jak lalke, slinia, po prostu masakra. Juz Tz chrzestna odseparowalam bo nie moglam zniesc jej zachowania, ona z tych szxzypiacych w policzki
Teraz jest ok ale jak corka miala 2-3 miesiace to po ich wizytach nie mogla usnac i potem rzucala sie przez sen przez te wrazenia.
W szpitalu 2 dni po urodzeniu tesciowa ja zaczela budzic bo jak to ona przyszla ja odwiedzic i zobaczyc a dziecko spi...huknelam na nia i sie zaraz zmyla. To tylko kropla w morzu niestety
Masakra
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora