Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyniki krzywej insulinowej i krzywej cukrowej
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 10:58   #16
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Wyniki krzywej insulinowej i krzywej cukrowej

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
schudlam 30 kg na diecie z mala iloscia wegli, nie byla to drastyczna dieta czy jakies sumienne przestrzeganie niskiego ig, nie jadlam cukru, maki, chlebaa, makaronu ale czesto byly otreby czy brazowy ryz albo duzo owocow. schudlam do 55 kg i bylo bardzo ciezko cos ruszyc juz...waga stala llub rosla, mialam spore problemy z utrzymaniem. wtedy robilam kolejna i dokladniejsza bo 4 pkt krzywa i wyniki byly nadal srednie. dana mi metformine i tyle. nic to nie zmienilo, jadlam mniej, liczylam kalorie a waga dalej raz w gore raz w dol. zaczelam cwiczyc i jesc 5 malych posilkow dziennie i po roku waga lekko spadla. ale dalej liczylam kcal i ciagle bylam glodna. po jakims czasie i masie cwiczen schudlam ale meczylam sie na takiej diecie. ekspperyentalnie wylaczylam nabial i ziarna i zaczelam jesc naturalnie i teraz jem 3 duze posilki, duzo wiecej kcal i wynikie idealne, lekow nie biore, waga nie zmienia sie
W międzyczasie poczytałam bloga, kupiłam książkę o diecie paleo - wydała mi się zbliżona zasadami do Twojej diety. Jeżeli to wszytsko co jest napisane w tej książce jest prawdą - to włosy się jeżą. Tylko mam problem ze śniadaniem w pracy, nie bardzo wiem co wziąć.
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując