Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-15, 11:30   #5491
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, potrzebuję waszej pomocy Zrobiłam chyba milion testów na typ kolorystyczny, ale dalej nie umiem wybrać nic dla siebie. Zastanawiam się nad latem i wiosną. Całe życie myślałam, że jestem latem, ale ostatnio przymierzałam złoty i jasnozielony sweterek i byłam w szoku jak świetnie wyglądam w tych kolorach...

Skorę mam beżową, ze złotym odcieniem. Opalam się szybko, na złotobrązowy kolor. Kolor ust - dość ciemny, różowy wpadający nawet w czerwień - strasznie ciężko mi znaleźć idealną pomadkę nude Oczy mam zielone z brązową obwódką dookoła źrenicy, żyły prześwitujące przez skórę na nadgarstku zielone. Oprawa oczu jasna, rzęsy mam ciemne ale brwi rzadkie i jasnobrązowe, maluję je kredką żeby były widoczne.

Ciężko mi stwierdzić jakie kolory ubrań wyglądają na mnie dobrze, natomiast moje ulubione cienie które ekspresowo odejmują zmęczenie i dodają blasku to Ribbon i Gift Basket z palety Sleeka, załączone na drugim zdjęciu Dobrze wyglądam też w brązowym i szarym smokey eye.

Nie chciałam wklejać całego mojego zdjęcia, więc załączam fragment Widać na nim mój naturalny kolor włosów, ja niestety nie umiem określić czy to ciepły czy chłodny. Jako dziecko miałam bardzo jasne, złote włosy, potem ściemniały. Aktualnie farbuję na jasny brąz, w zbyt ciemnych kolorach wyglądam brzydko, widać tylko ciemne włosy a dopiero potem mnie
Mam taką samą radę jak przy poprzedniczkach - obejrzyj palety, zastanów się nad pasującymi kolorami.

Nie każde lato jest szare, nie wszystkie żółte pigmenty oznaczają wiosnę. Natomiast jeśli faktycznie do twarzy ci w ciepłych, czystych kolorach, to wiosna robi się prawdopodobna.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora