Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-17, 10:41   #5509
kasia5580
BAN stały
 
Avatar kasia5580
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 59
GG do kasia5580 Send a message via Skype™ to kasia5580
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Po raz kolejny dałam plamę, z braku czasu i nadgorliwości nie przejrzałam waszych postów. Mam nadzieje, ze nie będziecie złe;P
Czy mogłabym rownież liczyć na pomoc?
1. Jak się opalasz - [B] w wolnym tempie, delikatnie brazowieje, moja skóra nie pozwala sie za bardzo przypaalic [B]


2. Kolor oczu - niebieskie bez innych odcieni, brwi i rzęsy jasne, lecz regularnie chodzę do kosmetyczki , wiec zawsze są koloru ciemnego


3. Piegi - nigdy nie miałam piegow


4. Cera niby jasna, ale wydaje sie jakby czasem była w odcieniach bardzo jasnego brązu bądź bardzo jasny róż, często pojawiaja sie ramience albo różowe albo czerwone

5. Naturalny kolor włosów - naturalny to blond - bardzo jasny w połączeniu z ciemniejszym- np. Platynowym blondem etc.


6. Kolor ust - ciemniejszy odcień różu, nie wiem jak go określić

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Najlepiej czuje sie w jasniejszej palecie odcieni koloru niebieskiego- szafir, morski. Wydaje mi sie, ze oliwkowy, seledynowy,fioletowy, lubię kolor czarny. Nigdy nie ma na mnie koloru brązowego, ciemnej zieleni, szarego - ogólnie większości kolorów zimnych nie pasują do mojego charakteru

Jeszcze raz przepraszam za poprzedni post i dziękuje póki pamietam za pomoc, na która po cichu liczę
POZDRAWIAM
kasia5580 jest offline Zgłoś do moderatora