Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-09, 13:30   #2136
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mot Pokaż wiadomość
Ja byłam 2 dni temu na pierwszej depilacji laserem LS Duet i moje pachy ani nogi ani nic nie jest gładkie, włoski mi rosną tak jakbym się maszynką sama ogoliła, nie powinno być efektu gładkości? Chociaż tydzień? Pani mi strzelała w pachę miejsce przy miejscu bo widziałam a włoski i tak mam (do zabiegu włoski były zgolone) przy drugiej paszce to już widziałam tylko gwiazdy, nie miałam żadnego znieczulenia. Te włoski nie są powywijane, jak po przypaleniu są normalne, czy u kogoś tak to wyglądało? Następną wizytę na pachy mam za 6 tygodni. A i mi powiedziano, żeby nie smarować się Emlą bo ona obkurcza naczynia, czy jakoś tak i laser tak dobrze nie zadziała
To zabieg depilacji laserowej, a nie woskowanie po którym jest sie gładkim

Włosy ogolone do zabiegu zaczynają odrastać i sukcesywnie wypadac ( czas jest bardzo indywidualny po tygodniu, dwóch) , potem znaczna czesc z nich już nie odrasta przyjmuje sie, ze ok 1/3.
6 tygodni to zdecydowanie za mało...optymalny czas to 8-12 tygodni, nie daj się naciągać. I poczytaj więcej na temat depilacji
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując