Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-10, 15:25   #3682
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
To w aptece tez mozna taki tonik zrobic? A moglabys podac recepture takiego aptecznego? Z gory dziekuje
Miałam ten tonik z przepisu dermatologa, na recepcie wypisane wszystkie proporcje i składniki więc tak samemu to chyba nie można zrobić niestety a szkoda bo tamten najbardziej mi służył

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Ja miałam tonik z mlekowym i salicylowym z Biochemii Urody, więc jakość kwasu pewnie taka sama jak ZySKowy. Akurat aloesu nie dodałam, bo nie miałam, ale używałam wcześniej i nie wywoływał u mnie żadnych niepożądanych reakcji. B3 i resztę używam w innym toniku i kremie, służą mi. Nie wiem, może po prostu za dużo rzeczy używam? Tylko że peelingi glikolowe i serum z witaminą C do tej pory mi nie szkodziły, dopiero tonik z mlekowym. Chyba zrobię sobie na próbę z glikolem tonik, zobaczę jak się sprawuje zamiast mlekowego.
Ja zamówiłam jeszcze kwas salicylowy, bo chciałam zrobić tonik, ale już boję się eksperymentować z twarzą przez chwilę zastanawiałam się nad reakcją toniku z effaclarem lub z kremem bb koreańskim bo tam są różne aktywne składniki, ale Ty piszesz że używasz zupełnie innych składników a też dostałaś wysypki więc to ten kwas
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując