Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-22, 14:22   #1546
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


co Wy przecież na takie wieszaki jak ja też nie lecą, ile to ja się nasłuchałam, że za chuda jestem, że jak chłopak, że wieszak, że anoreksja
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
zawsze mnie to denerwowało, że grubemu nie można było powiedzieć w oczy, że gruby, a szczupłemu kazdy, znajomy czy obcy "bosz jakaś ty chuda, tasiemca masz? "

Też tak miałam. Do kompletu z jasną skórą, więc dostawałam jeszcze pytania czy mam anemię itp i to często "prosto w twarz".
Za plecami z resztą też.
Jak się powie grubemu coś to jest się niewychowanym chamem, a po chudych można jeździć, bo to z troski.
Najgorzej jak ktoś powie "taka chuda jesteś że kupiłabym Ci obiad" a za tym nie idą czyny, a może takiego steka za 60 zł na czyjś koszt bym zjadła i co?

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość

Pewnie wolałabym być długonogą, wysoką blondynką, ale cóż... to nie jest koncert życzeń. Poza tym żebyśmy w życiu tylko takie problemy miały...
świetnie powiedziane


Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Chanele wróciły z Panamy!
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora